Testry zasíláme již pouze při dodání ofrankované obálky s vyplněnou adresou. Na jednu adresu pouze 2 ks (cca 4 dávky). O testry můžete požádat také u svého dermatologa.Testry zasíláme již pouze při dodání ofrankované obálky s vyplněnou adresou. Na jednu adresu pouze 2 ks (cca 4 dávky). O testry můžete požádat také u svého dermatologa.DERMAGUARD chrání Vaši pokožku v domácnosti při úklidu i v zaměstnání


Krém DERMAGUARD je netoxický, neobsahuje lanolin , aloe vera, heřmánek, ani jiné běžné alergeny,kromě parabenů.

Je vhodný i pro kojence.

TOPlist 

Dermaguard pomocník při Vaší profesi.

Vysušuje Vám pokožku časté mytí rukou vodou a desinfekcemi.

 

 

Vadí Vám macerace pokožky při použití gumových rukavic.

Máte alergii na latex?

Vadí a rozežírají Vám ruce masážní emulze.Máme pro Vás řešení:

Bariérový krém Dermaguard nabízí unikátní řešení ochrany pokožky a zároveň její ošetření.

Dermaguard na pokožce vytvoří jemný mikrofilm, který pokožku chrání před agresivitou prostředí a zároveň ji vyživuje a to po dobu až 6ti hodin. Poté je třeba celý cyklus opakovat – pokožku omýt a znovu vetřít krém do pokožky. Po zaschnutí je opět pokožka chráněna.

Dermaguard hydratuje a ochraňuje pokožku. Krém je nemastný, hebký a především neparfemovaný. (Nesmývá se vodou ani desinfekcemi a přitom pokožku účinně chrání.). V žádném případě ale nenahrazuje gumové rukavice, je ovšem účinným řešením alergie na latex a maceraci pokožky. Při použití krému pod ochranné latexové rukavice jakéhokoliv typu, Dermaguard znemožňuje materiálu rukavic podráždění kůže.

Certifikován jako osobní ochranná pomůcka.  

 

Péče o dítě, či nemohoucí osoby                   

Krém Dermaguard aktivně napomáhá prevenci kontaktního ekzému a podporuje kůži v přirozeném procesu hojení u proleženin a souvisejících problémů s podrážděním kůže. Dalším významným pomocníkem v ochraně kůže může být při používání ortopedických pomůcek nebo punčoch. U nehybných pacientů poskytuje maximální možnou ochranu kůže při styku s latexovými podložkami nebo rukavicemi ošetřujícího personálu aj. Ochranu kůže doporučujeme u starších pacientů u nichž dochází k rozvoji bolestivosti a zarudnutí kůže způsobené pocením v oblastech pod a kolem prsou, nebo v jiných částech těla, kde dochází k záhybům kůže. Pacienti onemocnění diabetem nebo s onemocněním srdce trpí suchou kůží. Tito lidé mohou využít vlastností Dermaguardu,  který je zároveň bohatý i na výživné látky.  U malých dětí je vhodný proti plenkové dermatitidě. Ošetřením pokožky Dermaguardem může kůže normálně dýchat a po blokaci dráždivých látek se stav zlepšuje.

      

Ingredients: Aqua, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Metylparaben, Propylparaben, Citric Acid.