Testry zasíláme již pouze při dodání ofrankované obálky s vyplněnou adresou. Na jednu adresu pouze 2 ks (cca 4 dávky). O testry můžete požádat také u svého dermatologa.Testry zasíláme již pouze při dodání ofrankované obálky s vyplněnou adresou. Na jednu adresu pouze 2 ks (cca 4 dávky). O testry můžete požádat také u svého dermatologa.DERMAGUARD chrání Vaši pokožku v domácnosti při úklidu i v zaměstnání


Krém DERMAGUARD je netoxický, neobsahuje lanolin , aloe vera, heřmánek, ani jiné běžné alergeny,kromě parabenů.

Je vhodný i pro kojence.

TOPlist 

Kontaktní ekzém a jeho prevence při zálibách


Ochrana pokožky při zálibách

Při sportu

Krém Dermaguard je účinný i v nejnepříznivějších podmínkách ve sportu a funguje i když je kůže zapocená delší dobu.


Dermaguard pomáhá předcházet kožním problémům a je vhodný i v případě, když sportovec musí podstoupit vodní terapie nebo masáže a hrozí mu ekzém nebo vyrážka na určité prvky těchto terapií. Dermaguard chrání proti masážním mastem a je efektivní ochranou pokožky proti chlóru obsaženého ve vodě. Dermaguard je účinný proti opruzeninám z potu, potničkám a v plaveckých bazénech proti přenosu plísní.

 


Při myslivosti a rybářství

Krém Dermaguard je vhodný pro ochranu kůže před typickým rybím zápachem. Při použití "ochránce kůže" před rybolovem se rybí hlen a jeho přidružené zápachy snadněji smyjí. Dermaguard nabízí vyjímečnou ochranu před bakteriemi nacházejícími se ve vodě, kde se loví. Také se významně předchází kožním problémům, když je pokožka preventivně ošetřená Dermaguardem před použitím rybářských obleků. Dermaguard aktivně chrání pokožku před vznikem kožních alergií od střelného prachu při střelbě a od vlivu rozpouštědel a olejů spojených s čištěním zbraně.


Krém Dermaguard je také vhodný jako prevence zvýšeného otěru kůže, při nošení speciálních bot, neoprénových obleků nebo gumových rybářských bot. Kůže má sice své přirozené mazací a ochranné vlastnosti, ale ty jsou snadno absorbovány dnešními výrobky. Dermaguard posiluje naše přírodní bariéry a to i za přítomnosti potu či vody. Pokud je pokožka již zneklidněná, používáním Dermaguardu se omezí další rušivé vlivy.